O CentrálnejCentrálna Klubovňa - Miesto s atmosférou

Už keď sme sa rozhodli otvoriť Klubovňu, presne sme vedeli, čo, okrem dobrého piva, musí naša nová piváreň určite mať. Skvelé jedlo a úžasnú atmosféru. Rozhodli sme sa, že urobíme všetko pre to, aby táto trojkombinácia bola TÝM dôvodom, pre ktorý sa k nám budú naši zákazníci vracať.

Vitajte v Klubovni :)


Design a interiér

Prvá – vlajková loď Klubovní – Centrálna Klubovňa vám poskytuje na stretnutia s priateľmi priestor 1400m2, pričom k dispozícii je až 500 miest na sedenie vnútri (260 nefajčiar, 240 fajčiar), vyše 180 miest na letnej terase. Obrovský priestor Centrálnej Klubovne je pripravený pre kopec dobrých ľudí. Zabávať sa môžete pri dobrej hudbe v priestore pre kapely, súťaživci si určite obľúbia náš stolný futbal a šípky a tí, ktorí uprednostňujú pokojnejšiu atmosféru, si môžu len tak posedieť pri pivku a dobrom rozhovore. Pre všetkých športových fanúšikov sme pripravili plátna a LCD obrazovky, aby nikomu neušiel žiadny podstatný zápas či športová udalosť.

Lokalita

Centrálna Klubovňa sa nachádza na križovatke ulíc Krížna a Trnavská. Jedinečnú atmosféru Klubovne dotvára aj fakt, že miesto, na ktorom je postavená sa vyznačuje mnohými špecifikami typickými pre mikroživot v tejto časti mesta. Napríklad budova prvej konskej železnice na križovatke Krížnej – Karadžičovej, je jedinečným historickým a architektonickým unikátom. Alebo lokalita bývalého štadióna Tehelné pole, ktorá odjakživa žila športom, je pre mnohých Bratislavčanov dodnes srdcovou záležitosťou. Chceli sme zachovať integritu miesta, preto v Klubovni nájdete väčšie či menšie drobnosti, ktoré špecifiká tejto štvrte pripomínajú.

Naše pivo

V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po našu špecialitku – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj.

Navyše ponúkame aj naše unikátne vlastné pivo Klubovňácku 11°. Uvarili sme ho aj s vami! Aby sme zistili, aké pivo chcete v Klubovniach piť, spravili sme veľký pivný prieskum. Na základe výsledkov sme uvarili tri vzorky. A potom sme vylepšovali, upravovali, ochutnávali a uvarili ďalšie tri. Tie už ochutnávali, porovnávali a vyberali z nich tú najlepšiu odborníci zo sveta piva spolu s vami, našimi zákazníkmi a vernými milovníkmi piva. Výsledkom je Klubovňácka 11°. Pivo, ktoré môžete ochutnať iba v našich Klubovniach.

Na každom kroku udržujeme pivo pri ideálnej teplote 7 - 10˚C. na to nám slúži moderná a transparentná tankovňa a sudovňa, t.j. presklená chladiacia miestnosť, v ktorej sú zabezpečené ideálne teplotné podmienky pre pivo.

Naše jedlo

Našou túžbou je pripravovať chutné a kvalitné jedlo. Preto sa o kuchyňu a vaše chuťové poháriky bude starať jeden z top slovenských šéfkuchárov, Tomáš Sika.

Ak ste vyznávačom domácej kuchyne, určite Vás potešíme. Paprikáš z kuracieho stehna s maslovými haluškami a s pažítkou? Prisahali by ste, že v kuchyni ho práve uvarila Vaša babička.

Alebo čo také pečené špikové kosti s chrenom, bylinkami a hriankami? Kedy ste ich mali naposledy?

A môžeme vám zaručiť, že naše čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. Sú také výborné, že zrazu zistíte, že jete už štvrtý!

Centrálna Klubovňa má vlastný otvorený gril, pec a dokonca máme aj vlastnú údiareň. Na pravom bukovom dreve grilujeme a údime klobásky, rebrá, steaky, ryby.

Veríme, že si Klubovňu obľúbite rovnako, ako sme si ju obľúbili my :)

Na zdravie, dobrú chuť a príjemnú zábavu!