Máme nové pivá a skvelý streetfood!

Náš veľký deň je konečne tu! Od dnes (16.11.) budete môcť ochutnať naše nové craftové pivá BRÚDER 13° SESSION IPA a BRÚDER 14° SPECIAL LAGER ale aj Zlatý Bažant ´73 tankové nefiltrované. Rovnako dobré ako naše pivá je aj nové street food menu. A na čo všetko sa môžete tešiť?

Uvarili sme pre vás 2 úplne nové craftové pivá, ktoré nájdete iba u nás, v Klubovniach. Ak patríte k milovníkom vrchne kvasených pív, tak naša prvá novinka BRÚDER 13° SESSION IPA bude pre vás to pravé. Pivo sa vyznačuje jedinečnou chmeľovou arómou s jasným podtónom citrusových plodov s veľmi decentnou prítomnosťou typickej IPA horkosti.

Druhou pivnou novinkou je BRÚDER 14° SPECIAL LAGER, ktorý vám ponúkne nekonvenčný zážitok. Jeho telo je vyskladané z viacero druhov českých sladov. Jeho výrazná horkosť doznieva dlhšie po napití a zážitok vám poskytne aj vďaka svojej bohatej pene.

Novinkou v našich Klubovniach je aj Zlatý Bažant 73´ tankové nefiltrované. Tento výnimočný ležiak inšpirovaný najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant zo 16. 04. 1973 si môžete exkluzívne vychutnať priamo z tanku len a len v našich Klubovniach. Najčerstvejšie pivo prenášame v špeciálnych pivných tankoch z Hurbanova priamo až k nám, vďaka čomu chutí presne tak, akoby ste ho pili priamo v pivovare.

Pivo + burger = ❤️

NOVINKY V MENU

Okrem nových pív sme pre vás navarili aj skvelé jedlá, ktoré doplnia našu stálu ponuku. Tešiť sa môžete na hranolky v kornúte, hot-dogy, burger či chrumkavý bôčik a mnoho iného. Jednoducho jedlá stvorené nielen k pivu. Takto si váš obľúbený street food môžete užiť bez čakania v dlhom rade, pekne v teplúčku.

V prípade, že vás naše novinky zaujali, neváhajte si prečítať aj rozhovor s Brand Bar Managerom pre všetky Klubovne, Matúšom Chudým.