Prečo ideme variť vlastné pivo?www.klubovnackepivo.sk

Unikátna sieť slovenských pivární Klubovňa sa veľmi rýchlo stala obľúbenou medzi všetkými, čo majú radi skvelé jedlo, čerstvé pivo a parádnu náladu. V roku 2015 plánujeme otvoriť ďalšie Klubovne po celom Slovensku, aby si všetci mohli vychutnať pravú klubovňácku atmosféru.

Záleží nám na tom, aby tento unikátny koncept rešpektoval a podporoval zdravý lokálpatriotizmus každej štvrti, v ktorej sa daná Klubovňa nachádza. Zároveň sme od začiatku mali víziu, že budeme našim zákazníkom čapovať naše vlastné tankové pivo. Pivo, ktoré bude vznikať na našom krásnom Slovensku. Spojíme preto sily s pivovarom v Hurbanove, aby sme mali potrebných odborníkov, technológiu a kapacity na navarenie takého množstva piva, aby uspokojilo potreby všetkých Klubovní.

Od začiatku vám Klubovne prinášali novinky, originálny prístup k zaužívaným trendom v pivárňach a zaujímavosti, ktoré sme priniesli ako prví. Rozhodli sme sa v tom pokračovať a potešiť vás vlastným klubovňáckym pivom. V dobe, kedy vznikajú krásne a zaujímavé pivá v domácich mini pivovaroch, nebudeme variť vlastné pivo ako prví, to vieme. Avšak veríme, že sme prví, ktorí sa idú pýtať vás, aké by ste toto nové pivo chceli. A tešíme sa, že sme prví, ktorí ho uvaria priamo s vami, ľuďmi na ktorých nám záleží najviac.

Preto sme spustili prieskum, kde sa budeme pýtať na názory, aké by malo byť pivo, ktoré sa chystáme pre Klubovne navariť. Zároveň do finálnej prípravy a testovania výsledných vzoriek v pivovare zapojíme aj niektorých z vás. Budeš ochutnávať, porovnávať, diskutovať a rozhodovať o tom, aké bude výsledné pivo uvarené. Osobne sa tak zúčastníš vzniku prvého unikátneho klubovňáckeho piva.

Navyše ťa za to aj odmeníme!

Každý, kto sa zúčastní prieskumu, bude zaradený do losovania o konzumné v Klubovniach v hodnote 30€, 50€ a 100€.

Chceš niečo spraviť pre slovenské pivo?

Zapoj sa a pomôž nám