Vyhrávaj počas majstrovstiev v Klubovni aj ty!

KLUBOVNA BANNER SUTAZ ME FUTBAL

Pripravený na futbalový sviatok? My áno! Máme pre teba horúce tipy, ako si futbalový adrenalín užiješ na maximum. Od fandenia pri dobrom jedle v Klubovni až po skvelé ceny.

Športové šťastie je poriadne vrtkavé, o čom sa už čoskoro presvedčíš pri sledovaní najočakávanejšej futbalovej udalosti roka. Nikdy nevieš, či práve tvoj tím nebude ten víťazný. Ale môžeš si byť istý, že ak si tím Klubovňa, vyhral si.

Počas trvania Majstrovstiev Európy v Nemecku ti držíme miesto, aby si si prenosy zápasov vychutnal presne tam, kde ti najviac chutí – v Klubovni. To ale nie je všetko. K futbalu patrí súťaživosť a tej u nás bude v nasledujúcich týždňoch viac ako dosť. Čo ťa čaká?

Tipni si víťaznú jedenástku

Za správny tip na víťaza šampionátu možeš získať zaujímavé ceny.  Tipovať môžeš od 14. júna do 14. júla. Súťažíš o 1x voucher na nákup
športových porieb v hodnote 350 €, o poukážku na konzum v hodnote 200 € alebo 100 € a 10x futbalovú loptu

Pravidlá tipovačky sú easy:

  1. Za každý nákup nad 30 €  dostaneš tipovaciu kartičku.
  2. Vyplníš svoje kontaktné údaje.
  3. Tipneš si víťaza.
  4. Z kartičiek so správnym tipom po skončení šampionátu vyžrebujeme výhercov.

>>Celé pravidlá súťaže nájdeš tu<<

Žrebovačky o futbalové lopty

Majstrovstvá sú dlhé a cien máme veľa, takže neváhaj skúsiť šťastie aj v žrebovačkách na instagrame. Tipni si víťaza vybraných zápasov, nechaj koment a môžeš vyhrať futbalovú loptu. Stačí, že sa zapojíš.

Fandi svojmu tímu zo svojej Klubovne. Rezervuj si miesto.

Klubovňa