Frančíza

Zobraziť navigáciu

Chceš si vo svojom meste otvoriť svoju vlastnú Klubovňu?

Ak máš dosť odhodlania a skúseností z gastra, teraz máš životnú šancu!
Ozvi sa nám na franciza@nasaklubovna.sk

ČO JE FRANCHISING

Franchising je systém podnikania, v ktorom si Vy ako franchisant kúpite licenciu, know-how, produkty a služby od iného podnikateľa (franchisor). Vďaka tomuto systému začnete podnikať so službou alebo produktom, ktorý je už na trhu dobre zavedený a má úspech. Ak sa rozhodnete podnikať prostredníctvom franchisingu, zaplatíte vstupný poplatok za licenciuza know-how a za ďalšie služby či produkty, ktoré vám franchisor poskytne a následne budete platiť pravidelný poplatok, ktorý tvorí dohodnuté % z obratu. Výška týchto všetkých poplatkov závisí ďalej aj od služieb, ktoré vám k tomu franchisor dodá. Môže to byť reklama, pomoc pri výbere lokality, školenia, vybudovanie reštaurácie a pod. Vy ako franchisant budete potom prevádzkovať svoju vlastnú prevádzku, ktorá bude vo vašom vlastníctve. Podnikať budete pod značkou franchisora, ale na vlastné náklady a riziko.

PREČO KLUBOVŇA

Klubovňa je úspešná a etablovaná celoslovenská sieť reštaurácií a pivární, ktorá v sebe spája to najlepšie z tradícií a zároveň aj z moderných trendov v gastronómii. Je to sieť jednotná v kvalitnom a chutnom produkte, v servise a základnom dizajne interiéru, no zároveň svojim charakterom, lokalitou a výzdobou má každá reštaurácia odzrkadľovať aj konkrétnu štvrť či mesto, kde sa nachádza. Prvá, Centrálna Klubovňa v Bratislave bola otvorená v marci 2014 a ku dnešnému dňu je po Slovensku dokopy 7 Klubovní – 5x v Bratislave, 1x v Košiciach a 1x Banskej Bystrici.

KOHO HĽADÁME

Hľadáme záujemcov o vlastnú Klubovňu vo väčších slovenských mestách, ktorí majú preukázateľné skúsenosti z podnikania, ideálne z gastronómie. Dôležité je odhodlanie, znalosti lokality, vášeň pre jedlo, kvalitu a zákaznícky servis.

ČO PONÚKAME

  • Know-how najväčšej a najúspešnejšej gastrospoločnosti na Slovensku
  • Etablovanú a úspešnú značku Klubovňa
  • Produkt na kľúč
  • Pomoc s výberom miesta
  • Návrh interiéru a pomoc pri jeho realizácii
  • Profesionálne zaškolenie personálu – Medusa Academy
  • Zabezpečenie dodávok surovín a nastavenie vzťahov s dodávateľmi – originálne produkty
  • Pravidelné audity a poradenstvo
  • Marketingová podpora

PREFEROVANÉ LOKALITY

Košice, Prešov, Poprad, Žilina, Trenčín, Nitra, Trnava, Zvolen a iné zaujímavé miesta s potenciálom.

Klubovňa