Otvorili sme prvú virtuálnu klubovňu

Klubovňa u vás doma

Otvorili sme pre vás v Bratislave novú Klubovňu, Klubovňu priamo u vás doma! Zúročili sme všetky naše skúsenosti a prinášame vám jedinečný projekt, ktorý nie je len eshopom, ale reštauráciou priamo u vás doma. Domácu Klubovňu sme vytvorili preto, aby ste si vaše obľúbené jedlá z Klubovne mohli vychutnať odteraz kdekoľvek. Či už je to u vás doma, s priateľmi na grilovačke alebo spoločne s rodinou počas víkendového obedu.

domacaklubovnasocialotorenie2020 08fbpostklubovne2

MYSLELI SME NA VŠETKO!

Vychutnať si to, čo milujete u nás v Klubovni môžete už aj u vás doma. Máme pre vás samozrejme aj niečo navyše, čo nájdete iba v Domácej Klubovni. Či už máte chuť na obľúbené klasiky alebo plánujete večer s priateľmi alebo grilovačku na záhrade alebo víkendový obed s rodinou. Mysleli sme jednoducho na každú príležitosť. Zároveň dbáme aj na vašu bezpečnosť, a preto sú všetky naše jedlá balené s dodržaním tých najvyšších hygienických štandardov.

Stačí si vybrať na www.domacaklubovna.sk a prísť si vaše obľúbené jedlá vyzdvihnúť do Petržalskej alebo Centrálnej Klubovne alebo si ich objednajte priamo ku vám domov cez aplikáciu Wolt.

Sledujte nás aj na Facebooku Instagrame.

Klubovňa